پایه های ABS

کیفیت پایه های ABS

همواره برای تولید کنندگان کابین روشویی یکی از مهمترین مسایل تهیه مواد اولیه با کیفیت و قیمت مناسب است ؛ این مجموعه در راستای تولید پایه های ای بی اس خود با استفاده از جدیدترین و به روزترین دستگاه های وارداتی همچنین با تهیه مرغوبترین مواد ای بی اس در جهت کسب رضایت مشتری های خود اقدام نموده است.

 

یکی از مشکلات در تولید کابین روشویی کیفیت پایه های ای بی اس می باشد که هنگام اسمبل کردن در اثر بستن پیچ دچار ترک خوردن و شکستگی شده لذا این مشکل در تولید پایه ها با استفاده از مواد درجه یک این مجموعه برطرف گردیده و این تضمین به مشتریان گرامی داده شده که به هیچ عنوان پایه ها دچار شکستگی نخواهد شد.

 

مساله دیگر قابل مطرح این است که برخی از سنگ های روشویی دارای جلو امدگی – اصطلاحا سنگ های شکم دار – هستند لذا در هنگام تولید همکاران گرامی مجبور به بریدن قسمت بالایی پایه ها میشوند که سبب بروز برخی مشکلات میگردد به همین جهت این مجموعه پایه هایی را تولید نموده که قسمت بالایی جهت استفاده در این مدل کابین ها – سنگ های شکم دار – بسیار عالی و مناسب می باشد .

 

قابلیت رنگ پذیری محصولات این مجموعه غیر قابل رقابت با هر جنس پایه تولیدی در کشور می باشد .

در پایان ذکر داشتن دقیق ترین زاویه های قایم برای تولیدات از دیگر افتخارات این مجموعه است . جهت مشاهده محصولات می توانید در تلگرام و شماره های درج شده با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *